Unikaj opakowań z plastiku

Dziś dzień 23 stycznia, co oznacza, że właśnie dzisiaj obchodzimy DZIEŃ BEZ FOLIOWYCH OPAKOWAŃ.

Pamiętaj im mniej foli w naszym życiu, tym lepiej dla nas, naszych dzieci i kolejnych pokoleń. Z tego powodu zespół DinoArt Studio przygotował specjalną ofertę. Tylko dziś możesz zamówić projekty całkowicie za darmo !

DinoArt Studio zawsze wspierać będzie ekologiczne rozwiązania i przypomina, że to od nas zależy w jakim świecie będziemy żyć. Najważniejsza jest chęć, od niej wszystko zależy dlatego zachęcamy do stosowania opakowań biodegradowalnych, torb, kubków i pudełek papierowych pochodzących z recyklingu, których projekt wykonamy zupełnie za darmo*

Graphic by Raptor

*Zasady działania promocji:

1. Promocja ograniczona czasowo, od dnia 23.01.2020 r. do dnia 25.01.2020 r. (włącznie).

2. Udział w promocji wziąć mogą:

  • osoby fizyczne i osoby prawne, w dniu trwania promocji.

3. Promocja polega na darmowym projekcie opakowania z zastrzeżeniem warunków promocji:

  • Organizatorem promocji jest właściciel strony internetowej www.dinoartstudio.pl.
  • Aby wziąć udział w promocji musisz zlecić produkcję opakowania w DinoArt studio. (koszt produkcji opakowania uzależniony jest od indywidualnych potrzeb klienta).
  • Darmowy projekt obejmuję prace projektowe BIO opakowania przyjaznego dla środowiska, czyli wykonanego z recyklingu, lub biodegradowalnego. (nie uwzględniając ceny jego produkcji).
  • Projekt graficzny BIO opakowania w ramach trwania promocji za 0 zł .
  • Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wykonania usługi (w tym projektu graficznego BIO opakowania), w terminie do 30 dni roboczych, od dnia złożenia zamówienia projektu w ramach trwającej promocji.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami.