Makaronowy szał

Chodź uważany jest za twór włoski to najstarszy odkryty makaron pochodził z Chin. Znaleziony został w wiosce z okresu neolitu nad brzegiem żółtej rzeki „Huang He” i był najstarszym jedzeniem odnalezionym przez archeologów. Według legendy do Włoch sprowadził go wenecki podróżnik Marco Polo, aczkolwiek już tysiąc lat wcześniej, w II wieku n.e. wspominał o nim rzymski badacz Galen.

Graphic by Raptor

Pod względem wartości odżywczych, jako produkt zbożowy zawierający dużo skrobi, makaron jest głównym źródłem węglowodanów. Jest również mało kaloryczny a w jego składzie możemy znaleźć białko, tłuszcz, fosfor, magnez, wapń, żelazo, selen, potas a nawet mangan.

Jak można się domyśleć nie przez przypadek piszemy o makaronie. Kto śledzi kalendarz świąt nietypowych ten wie, że właśnie dzisiaj obchodzimy światowy dzień makaronu. Tradycja nakazuje nam zorganizowanie promocji, dlatego z chęcią zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Od dzisiaj do końca października gorące rabaty: – 20% na strony i – 30% na sklepy internetowe w T-Rex Systems, oraz – 50% na projekty opakowań dla producentów makaronu w Raptor Graph. Sprawdź !