Clown

Nasza praca to nie tylko nasze wizję, ale również wizję naszych klientów. Często zdarza się tak, że zleceniodawca potrzebuje pomocy jedynie w cyfryzacji swojego pomysłu. Tak było w 2020 roku, kiedy to przenieśliśmy do świata cyfrowego znak identyfikacji wizualnej naszego klienta. Dodatkowo stworzyliśmy projekt oklejenia samochodu, który prezentowany jest niżej.

Graphic by Raptor

Logo

Znaki firmowe tego typu nazywane są popularnie mascot logo i odróżniają się tym, że w swojej kreacji wykorzystują konkretny obraz przedstawiający postać identyfikującą markę. Najczęściej jest to maskotka, zwierzę człowiek nawiązujący do działalności, lub założyciel firmy. Takie logo bardzo często stosuje się dla marek dziecięcych, gdzie pełnią funkcję ocieplenia wizerunku. Przedstawione logo zostało zaprojektowane przez naszego. Naszym zadaniem była jego digitalizacja.

Obrandowanie samochodu

Dodatkowym zadaniem był projekt oklejenia samochodu marki ford, oraz przygotowanie pliku do druku, który wykonano na ploterowej folii polimerowej.  Ma on dość dużą odporność na rozciąganie oraz uszkodzenia, dzięki czemu może być stosowana w miejscach narażonych na przetarcia czy czynniki atmosferyczne. Dodatkowo po podgrzaniu, folię tą można formować dopasowując ją do małych przetłoczeń karoserii samochodowej.