Cukier Puder

Projekt pochodzi z 2018 roku i dotyczy stworzenia wyjątkowego logo, a w kolejnym etapie pudełka, wizytówki i grafiki z motywem przewodnim, który można powielać w wybranych miejscach. Podmiot, którego dotyczył projekt to cukiernia.

Graphic by Raptor

Logo

Naszą propozycją była lukrowana babeczka z wisienką na czubku. W projekcie obok czerni i bieli, wykorzystane zostały trzy pastelowe kolory. Wrzosowy fiolet, cukierkowy róż, oraz róż wenecki. Tak dobrana kompozycja barw sprawia, że logo jest bardzo delikatne i wydaję się być naprawdę słodkie. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące tego projektu, zostały opracowanie i przekazane wraz z księgą znaku.

Pudełko

Pudełko projektowane było w dwóch wersjach. Rozsuwanej przedstawionej poniżej za pomocą wizualizacji, oraz składanej otwieranej w sposób tradycyjny od góry, której siatkę również prezentujemy. W obu wersjach na froncie, w centralnym położeniu umieszczono duży znak graficzny podmiotu. W tylnym miejscu na węższej krawędzi pudełka zlokalizowano pole przeznaczone na dane dotyczące podmiotu, kod kreskowy czy kod QR.

Wizytówka

Front wizytówki oprócz danych firmy zawiera jej logotyp. Kompletny znak graficzny podmiotu widnieje w centralnym miejscu drugiej strony. Z założenia wizytówka miała posiadać wypukłości w formie cienkich podłużnych pasków biegnących wzdłuż jej dłuższego boku, które zostały widocznie zaznaczone w projekcie. Całość dostosowano kolorystycznie do pastelowych barw logo.

Grafika tematyczna

Motywem przewodnim są antracytowe kontury owoców na tle w kolorze cukierkowego różu. Grafikę można powielać zarówno na wybranych przedmiotach jak również w wybranych miejscach co może dać ciekawy efekt wizualny i wiele możliwości.