Green Service

Koncept przeznaczony był dla firmy ogrodniczej, która zajmuję się budową i aranżacją ogród, oraz handlem produktami ogrodniczymi. Projekt przedstawia kompletne logo składające się z sygnetu, logotypu i sloganu. Określa również o kolorystykę znaku graficznego a tym samym kolorystykę przewodnią firmy. Dodatkowo zaprojektowana została torba papierowa na zakupy.

Graphic by Raptor

Logo

Sygnetem zaprojektowanego logo jest dąb, wyrastający jakby z logotypu i unoszący się ponad nim. Ten oddzielony jest z kolei liniami, z których jedna w późniejszym etapie przybiera nieregularny wygląd, obrazujący tym samym nierówność podłoża (glebę). Druga natomiast przez wzgląd na rozdzielający ją slogan, staje się linią przerywaną. Znak graficzny przedstawiono w formie otwartej, czyli z wyszczególnieniem i możliwością rozdziału jego elementów składowych, oraz zamkniętej jako kompletne i jednolite logo.

Torba papierowa

Nieskomplikowany i przyjemny projekt torby papierowej, w którym ujęto znak graficzny, oraz dane adresowe, jest prostą i tanią formą reklamowania przedsiębiorstwa. Dodatkowo przypominamy, że torby tego rodzaju są znacznie bardziej ekologiczne niż ich plastikowe odpowiedniki a przy tym często produkuje się je z recyklingu, co jest rozwiązaniem proekologicznym, które wspieramy.