Koloniowo.pl

To już rok 2015 i kompletny branding dla Koloniowo.pl. Oprócz wspomnianej nazwy jesteśmy autorem sygnetu, logotypu, oraz sloganu firmy, która zleciła nam również wykonanie strony internetowej, animacji, reklamy audio, szeregu projektów materiałów posm i innych zadań promocyjnych.

Graphic by Raptor

Logo

Logo Koloniowo.pl składa się z sygnetu, logotypu i sloganu. Sygnet obrazuje rozłożony czerwony namiot i tak jak logotyp odnosi się do profilu działalności podmiotu. Sloganem firmy jest zdanie „Radosne chwile Twojego dziecka” który sprytnie łączy w całość wszystkie składowe znaku graficznego.

Reklama audio „Nawoływacz”

Przedstawiona poniżej reklama audio to tak zwany nawoływacz, który stworzony został w celu emitowania go za pomocą wyposażonego w głośnik zewnętrzny pojazdu. Technicznie nawoływacz zaprojektowany jest w ten sposób, aby transmisja w warunkach miejskich była wyraźna i zrozumiała, oraz tak aby jego odtwarzanie mogło być niezauważalnie zapętlone.

Materiały POSM

Poniżej przedstawiamy kilka naszych projektów point of sale materials wykonanych w związku z współpracą z podmiotem. Głównym przeznaczeniem takich materiałów jest wspieranie sprzedaży bezpośrednio w miejscu dokonywania zakupu lub w jego bezpośrednim pobliżu. Prezentowane poniżej projekty to kolejno od lewej; dwustronna ulotka DL, dwa plakaty B3, i dwa plakaty A4 z których jeden zaprojektowany został w tonacji monochromatycznej

Graphic by Raptor

Druk materiałów reklamowych

Materiały tego typu najczęściej drukuje się metodą offsetową, natomiast my skupimy się na opisie projektu i druku monochromatycznym. Czarnobiały plakat wydrukowany został na papierze offsetowym 90 g/m2 w formacie A4 co pozwoliło znacząco zmniejszyć jego koszt produkcji a dodatkowo dało możliwość nieskończonego kopiowania go za pomocą zwykłego ksero za grosze. Rozwiązanie tego typu często stosowane jest jako rodzaj reklamowania się listowego, czyli umieszczania reklamy w kopercie, która później trafia do tradycyjnych skrzynek pocztowych.

Wizytówka

Poniżej możemy zobaczyć stworzoną przez nas dwustronną wizytówkę rozmiaru 90×50 mm wydrukowaną na kartonie powlekanym dwustronnie o gramaturze 350g/m2. Dodatkowo wizytówka została uszlachetniona laminatem błyszczącym co znacząco wpłynęło na jej ostateczny wygląd.

Graphic by Raptor

Animacja rysunkowa

Prosta kreskówkowa animacja została wykonana przez nas przy użyciu przestarzałego z dzisiejszego punktu widzenia programu jakim jest flash. Jej koncepcją było przedstawienie przemijania nocy i dnia w stylu przypominającym dziecięcy rysunek. Plan animacji przedstawia plaże, morze, leżaki i parasolki, rzekę, góry, las, ognisko i namiot, który jednocześnie jest sygnetem znaku graficznego podmiotu.

Graphic by Raptor

Strona internetowa

Strona internetowa stworzona została od podstaw co oznacza, że w tym celu nie użyto gotowej templatki i technologii CMS. Jest czytelna i intuicyjna co sprawia, iż poruszanie się po niej jest proste, szybkie i przyjemne.

Samochód reklamowy

Inaczej niż w większości przypadków, samochód reklamowy nie został oklejony, lecz pomalowany odręcznie w stylu podobnym do tego z animacji, czyli naśladującym rysunek dziecięcy.