Red Diamond

Często zdarza się tak, że podczas pisania różnego rodzaju projektów, ich autorzy tworzący zarys swojej przyszłej działalności, kreują markę tworząc od razu jej znak identyfikacji wizualnej. Tak właśnie było w przypadku drzwi przyszłości RED diamond.

Graphic by Raptor

Znaki graficzne

Projekt dotyczył dwóch znaków graficznych. Pierwszy stworzony został jako logo dla producenta drzwi Red Diamond. Znak Smart Door zaprojektowano w celu nadania symbolu dla linii produktów.

Red Diamond

Zaprezentowane logo jest propozycją dla marki, która miała być kojarzona z intuicyjnością i innowacyjnością, wysoką jakością wykonania, oraz wyjątkowym designem swoich produktów.

Smart Door

Znak został zaprojektowany dla producenta drzwi jako symbol produktów z luksusowej serii drzwi inteligentnych.

Projekt drzwi

Zaproponowana przez nas prosta wizualizacja drzwi tworzona była zgodnie z opisem i szkicem przygotowanym przez klienta. Zgodnie z wytycznymi umieszczono na niej kamerę online, halogen led, panel fotowoltaiczny, czujnik ruchu, wizjer elektroniczny, przycisk dzwonka i ekran dotykowy.

Przekrój drzwi

Ulotka A4

Ostatnim etapem było połączenie wszystkich wcześniejszych prac graficznych, wraz z opisami, na jednej stronie A4. W efekcie udało się nam stworzyć ciekawie prezentującą się ulotkę reklamującą dość ekscentryczny, ale być może przyszłościowy produkt, jakim miały być drzwi inteligentne firmy Red Diamond.