Sii Bella Con Noi

Współpraca z firmą Sii Bella Con Noi zaowocowała wykonaniem przez nas kilku prac, w tym przeprojektowaniu w celu usystematyzowania cech znaku graficznego działalności, zgodnie z założeniami i wytycznymi jego właściciela.

Graphic by Raptor

Logo

Znak graficzny przyjmuję formę typograficzną co oznacza, że nie posiada sygnetu (formy graficznej). Integralną częścią logotypu jest tło koloru piaskowego opisane w dalszej części dokumentu. Znak składa się z logotypu i sloganu. W jego tle widnieje akronim w formie inicjałów podmiotu który przyjmuję postać znaku wodnego. Znak zbudowany jest z trzech rodzajów czcionek, których krój stanowią fonty opisane w dostarczonej księdze znaku. Elegancka i minimalistyczna budowa nie rozprasza odbiorcy, co sprawia, iż logo kojarzone będzie z klasą, subtelnością i delikatnością. Znak posiada ściśle określoną skalę barw, którą aby zachować powtarzalność określono dla kilku technik reprodukcji.

Bannery

W tym wypadku zamiarem było zaprojektowanie kilku grafik w formie statycznego banneru internetowego, w rozmiarze odpowiadającym potrzebą wykorzystania ich w popularnym serwisie społecznościowym facebook. Wszystkie projekty wykonano z uwzględnieniem cech i kolorystyki podmiotu.

Inne zadanie którego się podjęliśmy to określenie dodatkowej barwy rozumianej jako kontrastowa kolorystyka uzupełniająca. W tym celu wyznaczono grynszpan czyli kolor patyny miedzianej, widziany jako mieszankę koloru zielonego z niebieskim. Dalej wykonano projekty trzech bannerów statycznych w kolorze grynszpanu szlachetnego.

Roll Up

Firma Sii Bella Con Noi zleciła nam również prosty projekt roll up’a, który powstał zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy. Głównym zamiarem było wykorzystanie czytelnego, białego tła i usadowienie na nim napisów kilku rodzajów produktów, których handlem zajmuje się podmiot.

Naklejka

Zleceniodawca prosił również o zaprojektowanie naklejek. Przedstawiono zatem osiem propozycji. cztery w kształcie kwadratowym, cztery okrągłe. Ujęte zostało to znacznikiem cięcia na drugiej grafice. Podział dotyczył również kolorystyki. Jak możemy zauważyć przedstawiono wariant w podstawowej i dodatkowej opcji kolorystycznej.

Kartka świąteczna

To już nasz kolejny koncept a w nim dwie kartki świąteczne w podstawowej wersji kolorystycznej.

Reklama statyczna

Dodatkowo wykonaliśmy projekt statycznej reklamy bannerowej, która wraz z artykułem promocyjnym wyświetlona była na naszej stronie internetowej.