SmartBoX Catering

Projekty graficzne dla firmy SmartBox Catering wykonaliśmy w 2019 roku. Wszystkie prace wykonane zostały na potrzeby działań marketingowych, które realizowaliśmy w imieniu tego podmiotu.

Graphic by Raptor

Projekty graficzne

Koncepcje rozpoczęliśmy od zmiany szaty graficznej profilu firmowego uznając, że ten jest nieodpowiedni i zbyt banalny. Pierwsze zmiany wprowadziliśmy w środowisku SM. Zaproponowaliśmy nowoczesne rozwiązania pasujące do profilu działalności. Ich podstawą stało się użycie ciemnego tła z którym za pomocą kontrastów dobrze komponuje się prezentowanie wszelkiego rodzaju żywności. Część wykonanych przez nas grafik widzimy w przewijaku.

SM marketing

Wszystkie prace projektowe miały związek z prowadzonymi przez nas działaniami marketingowymi, których głównym miejscem strumieniowania było środowisko facebooka. W czasie współpracy skupiliśmy się głównie na zmianie designu i utrzymaniu więzi z publiką obserwującą profil działalności na fb. Te z kolei w dłuższym okresie miały pomóc w pozyskaniu nowych klientów. Kampania której realizację rozpoczęliśmy w 2019 roku rozpoczęła kilka akcji. Jedną z nich była akcja zatytułowana „Zamień chemie na jedzenie”, w której opisywaliśmy szkodliwe substancje dodawane do żywności produkowanej masowo. Innym realizowanym w tym czasie pomysłem, była publikacja na kanale firmy przepisów kulinarnych. Miało to budować relację z publicznością śledzącą jej profil społecznościowy, który w ciągu pierwszego miesiąca trwania kampanii zwiększył liczbę obserwujących o niemalże 20%.